Hizmetlerimiz

uv baskı

FOLYO BASKI

Türkiye’ de folyo, reklam sektöründe uzun süredir kullanılmaktadır. Folyo ( Vinyl ) vitrinlerdeki yerini, indirim sloganlarının yazımında kullanıldığında almıştır. Folyo Reklam sektörünün vazgeçilmezi olmaya o yıllarda başlamış ve geniş yalpazesi ile bu günlere dek gelmiştir. Folyo ( Vinil ) sektöre girdikten sonra tabelacıların bir numaralı malzemesi olmuştur ve halen daha yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Kesim Ploterlarında folyo istenildiği şekilde işlendiğinden dolayı Yazılar, Rakamlar, Şekiller, Desenler v.s çok rahatlıkla üretilmektedir. Bu sebepten digital baskı sektöre girmeden önce folyo kesim ile tüm reklam ihtiyaçları çözülmekteydi. Folyo hem kullanım alanları açısından hemde renk alternatifleri açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Reklam sektörünün en vazgeçilmez ürünlerinden biri olan folyolar genellikle cam, dekota, fotoblok, polikarbon gibi maddelere kolayca sıvanbildiği için en çok tercih edilen reklam ürünleridir.
Araç, motorsiklet, kask, otobüs, minibüs gibi araçları kaplamak içinde tercih edilir.

KARGI REKLAM olarak hem kaliteli hemde en uygun ve en ucuz baskılı folyolarlar hizmetinizdeyiz.

Vinil Baskı

Branda baskılar genellikle bayram kutlamalarında, siyasi parti reklamlarında, mağaza içlerinde kırlangaç, roll up reklam tabelalarında genellikle kullanılır. Genellikle 2 çeşit branda tercih edilir Kaliteli, uzun ömürlü ve daha sağlam olan Avrupa Branda yada Avrupa Brandaya göre daha ucuz ve daha kalitesiz olan Çin Brandadır. Bu tercih sadece müşteriye kalmıştır.

Branda baskı denildiği zaman en çok dış cephelerde ön plana çıkan bir reklam materyalidir. Özellikle bina cephe giydirmelerinde, afişlerde, pankartlarda ışıklı ışıksız germe tabelalarında kullanılır. Oldukça geniş bir kullanım alanı olan branda baskı, özellikle dış mekanda uygulama kolaylığından dolayı her yerden görünür olması önemlidir. Etkin görsel kullanımı ile birlikte reklam malzemesi olarak müşteri getirme ve satışlarınızı arttırmada etkili bir faktördür. Özellikle hastaneler, trafik kursları, inşaat alanları, özel okullar vs.

One Way Vision

One way vision yani delikli folyo birçok firma tarafından tercih edilen bir üründür. Uygulanması ustalık istediği gibi kullanışlıdır da. Montaj edilen yerin ardından kuvvetli bir ışık
vuruyorsa burad One way Visionda görüntü kaybı yaşanır.

One way vision, PVC esaslı delikli folyodur. Baskı yüzeyi beyazken, yapışkan yüzeyi siyah renkte olmaktadır. Monte edilen yerden dışarıya bakıldığında %15-%20 civarında bir görüş kaybı
yaşanır. Ama dışarıdan içerisi %80-%90 görünmez. Genellikle Bay ve Bayan kuaförlerini tercih ettiği bir mazlemedir.

Konuşma Başlat
Canlı Destek